Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „MT Group“

Transporto vadybininkas

1000-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai - UAB „MT Group“
Moderni, auganti lietuviška bendrovė „MT Group“ projektuoja ir stato strateginius gamtinių ir suskystintų gamtinių dujų objektus Baltijos, Skandinavijos ir Centrinės Europos regionuose, taip pat įgyvendina naftos, uostų, kogeneracinių jėgainių, atsinaujinančios energetikos objektų statybos, plėtros ir modernizavimo projektus.

Darbo aprašymas:

Savo darbais prisidedame prie tvarios energetikos tinklo kūrimo Europoje – tai yra mūsų veiklos prasmė ir variklis. Šiuo metu į komandą kviečiame prisijungti transporto vadybininką (-ę), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už:

  • Krovinių gabenimo pagal paskirtas kryptis organizavimas;
  • Įmonės krovinių kontrolė;
  • Bendravimas su vežėjais ir klientais;
  • Darbas su užsakovų duomenų baze, užsakymų administravimas;
  • Kiti vadovo priskirti darbai.

Reikalavimai:

  • Žinios apie techniką (privalumas);
  • Patirtis nuo 1 metų;
  • Vairuotojo pažymėjimas: B kategorijos;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Darbų saugos instrukcijų žinojimas;
  • Raštvedybos žinios;
  • Anglų kalbos žinios.

Darbo pobūdis:

Pilna darbo diena

Mes siūlome:

  • Darbą sėkmingai veikiančioje, nuolat tobulėjančioje tarptautinius projektus vykdančioje įmonėje
  • Jaunatvišką ir draugišką darbo kolektyvą
  • Įdomų, iššūkių kupiną ir dinamišką darbą
  • Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes
  • Papildomą sveikatos draudimas
  • Apmokamas kelionių į/iš darbo išlaidas

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedai priklausomai nuo darbo rezultatų.

Mūsų stabilus augimas sėkmingai vykdant sudėtingus ir iššūkių pilnus projektus, atsakingas požiūris į darbuotojus ir, ilgametę patirtį įmonėje sukaupę aukštos kvalifikacijos komandos nariai patvirtina, jog esame patikimas darbdavys.
informacija apie UAB „MT Group“
3569 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
134
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2402 €
25% uždirba 2402-3069 €
25% uždirba 3069-4325 €
25% uždirba nuo 4325 €