Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „United Transline“

Transporto vadybininkas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Tauragė, Jurbarkas, Šilalė - UAB „United Transline“

Darbo pobūdis

Tarptautinių pervežimų maršrutų planavimas;
Transporto judėjimo kontroliavimas ir valdymas;
Vairuotojų darbo organizavimas ir kontrolė;
Nuolatinis bendravimas su vairuotojais-ekspeditoriais;
Transporto ir maršruto dokumentų administravimas;
Probleminių situacijų sprendimas kartu su komanda.

Reikalavimai

Geri rusų kalbos įgūdžiai (vokiečių, prancūzų kalbos įgūdžiai – privalumas);
Vadybinio darbo patirtis (transporto srityje - privalumas);
Derybiniai įgūdžiai, komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje;

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą augančioje įmonėje;
Tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes;
Visas socialines garantijas;
Modernią darbo vietą;
Jaunatvišką, profesionalų, draugišką kolektyvą;
Modernią laisvalaikio zoną;
Sporto salę.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB "United Transline" - privataus kapitalo transporto įmonė, teikianti aukščiausios kokybės automobilių transportavimo autovežiais paslaugas visoje Europoje. Įmonė taip pat teikia bendrųjų krovinių pervežimo ir sunkvežimių serviso paslaugas. Nors įmonė jauna, bet ji yra greitai besivystanti, nuolat tobulėjanti ir šiuolaikiška. Kompanijos pagrindiniai siekiai - greitai ir kokybiškai pristatyti krovinius ir įvykdyti klientų užsakymus, bei užsitarnauti patikimo ir profesionalaus vežėjo vardą.
informacija apie UAB „United Transline“
1080 €
Vid. atlyginimas bruto
148
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1018 €
25% uždirba 1018-1063 €
25% uždirba 1063-1088 €
25% uždirba nuo 1088 €