Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "VESTROIDAS"
More about company »

Transporto vadybininkas

Vilnius - UAB "VESTROIDAS"

Darbo pobūdis

krovinių pervežimo organizavimas kelių transportu;
verslo klientų paieška;
darbas su pilnais ir/arba daliniais kroviniais;
krovinių gabenimo sutarčių sudarymas;
iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

Vadybinio darbo patirtis transporto/ekspedicinėje įmonėje;
Ilgalaikių santykių su klientais palaikymas bei vystymas;
Pardavimų proceso organizavimas, valdymas ir atsiskaitymų kontrolė;
Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Domėjimasis transporto rinka.

Privalumai:
Panaši darbo patirtis transporto ir logistikos srityje;
Anglų kalbos žinios žodžiu bei raštu;

Mes jums siūlome

Konkurencingą užmokestį pagal susitarimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų, visas socialines garantijas.

Kita informacija:
Centrinis ofisas - Vilniuje

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Transporto įmonė UAB "Vestroidas" savo veiklą vysto nuo 2011 metų. Įmonės specializacija - Tarptautiniai krovinių pervežimai. Transporto įmonės pagrindinė siekiamybė yra remiantis savo žiniomis bei patirtimi, suteikti klientams kokybiškas paslaugas, kurios atitiktų jų keliamus reikalavimus.
Informacija apie UAB "VESTROIDAS"
23
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jūratė Samušienė