Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MAXIMA LT"
More about company »

Transporto vadybininkas

Vilnius - UAB "MAXIMA LT"

Darbo pobūdis

  • prekių atvežimo (žemės transportu) ir paskirstymo iš užsienio šalių į įmonės padalinius organizavimas bei kontrolė;
  • bendradarbiavimas su transporto paslaugos tiekėjais bei vidiniais įmonės užsakovais;
  • su krovinio gabenimu susijusių dokumentų administravimas;
  • įvairų nestandartinių situacijų sprendimas.

Reikalavimai

  • aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (transporto vadyba - privalumas);
  • darbo patirtis logistikos srityje (privalumas);
  • rusų ir anglų kalbos žinios;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • darbą savo srities profesionalų komandoje;
  • laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
  • tarptautinės karjeros galimybes;
  • privalumus perkant MAXIMA parduotuvėse.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

MAXIMA LT - stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.