UAB „TP Logistics“

Transporto vadybininkas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TP Logistics“

Darbo pobūdis

Eksporto, importo ir europinių krovinių vežimo organizavimas savo transporto autoparkui;
Krovinių gabenimo kontrolė;
Naujų klientų paieška, ryšių su esamais klientais palaikymas bei ilgalaikio bendradarbiavimo užtikrinimas;
Įmonės teikiamų paslaugų pardavimas Lietuvos bei užsienio klientams.

Reikalavimai darbuotojui

Anglų ir rusų kalbų mokėjimas (prancūzų ir kitų kalbų mokėjimas būtų privalumas);
Aukštasis universitetinis arba koleginis išsilavinimas;
Puikūs bendravimo, derybų vedimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
Iniciatyvumas, vidinė motyvacija, orientacija į rezultatus;
Patirtis dirbant su savo autotransporto parku ir importo verslo aplinkos supratimas;
Patirtis dirbant su šaldytuvais būtų privalumas

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome
Darbą perspektyvioje ir greitai augančioje įmonėje;
Patrauklų ir stabilų atlyginimą bei priedus, priklausomus nuo darbo rezultato;
Draugišką kolektyvą,
Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

TP Logistics įmonė teikia transporto ir logistikos paslaugas. Dirbame su ypatingų logistikos sprendimų ir didelės patirties reikalaujančiais projektais. Įgyvendindami logistikos projektus pasitelkiame ne tik nuosavą transportą, bet ir partnerius, gabenančius jūra bei oru. Nuolatos investuojame į savo transporto priemonių parką. Kasmet atnaujiname savo vilkikus. Laikomės taisyklės gabenti tik ne senesnėmis nei 3 metų transporto priemonėmis.
informacija apie UAB „TP Logistics“
1835 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
238
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1428 €
25% uždirba 1428-1506 €
25% uždirba 1506-1760 €
25% uždirba nuo 1760 €