CVB client

Transporto vadybininkas

Vilnius - UAB „Ruscargo“

Darbo pobūdis

Ieškoti klientus naujiems užsakymams, skirstyti transporto priemones pagal užsakymus.
Stebėti visų įmonės transporto priemonių judėjimą, kad tinkamai bei racionaliai būtų paskirstytos laisvos transporto priemonės naujiems užsakymams. Bendravimas su klientais bei vairuotojais. Užsakymų tikrinimas, esant reikalui - jų pildymas. Kitų nurodymų vykdymas.

Reikalavimai

Lenkų, rusų kalbų mokėjimas;
Anglų (pagrindų) kalbos mokėjimas;
Darbštumas, komunikabilumas, atsakingumas, sąžiningumas, kruopštumas;
Privalumas - patirtis logistikos/transporto darbo srityje.
Mokėjimas dirbti su organizacine technika, kompiuteriu.

Mes jums siūlome

Darbo telefoną.

UAB „Ruscargo“

Įmonė verčiasi krovinių tarptautiniais pervežimais su vakarais bei rytais.
informacija apie UAB „Ruscargo“
1020 €
Vid. atlyginimas bruto
122
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 760 €
25% uždirba 760-1009 €
25% uždirba 1009-1170 €
25% uždirba nuo 1170 €