Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pigu perku group“

Transporto vadybininko asistentas (-ė)

900-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Darbas namuose - UAB „Pigu perku group“

Darbo pobūdis

  • Mokymasis iš patyrusių transporto vadybininkų
  • Suvokus darbo specifiką, tolimųjų reiso vairuotojų darbo organizavimas ir kontrolė
  • Operatyvus bendradarbiavimas su kolegomis ir tolimųjų reiso vairuotojais, sprendžiant nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu
  • Dokumentų, susijusių su tarptautinių pervežimų organizavimu, administravimas

Reikalavimai

  • Imlumas, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai (raštu ir žodžiu), vokiečių ir rusų kalbų mokėjimas - privalumas
  • Noras tobulėti ir tapti savarankišku transporto vadybininku
  • Privalumas – darbo patirtis tarptautinių pervežimų srityje
  • Aukštesnysis išsilavinimas

Mes jums siūlome

  • Stabiliai mokamą atlyginimą;
pastovų darbą;
  • Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose
  • Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi;
  • Įmonėje realizuoti save ir savo idėjas.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “Pigu perku” mažmeninės prekybos ir transporto paslaugas teikianti įmonė, kuri valdo vieną populiariausių siuntų persiuntimo platformą Lietuvoje , Latvijoje ir Estijoje .
informacija apie UAB „Pigu perku group“
1093 €
Vid. atlyginimas bruto
40
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 915 €
25% uždirba 915-1060 €
25% uždirba 1060-1252 €
25% uždirba nuo 1252 €