DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Baltic Transline“

TRANSPORTO VADYBININKO ASISTENTAS (-Ė)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltic Transline“

Darbo pobūdis:

  • Suplanuotų krovinių pervežimo proceso stebėjimas, neatitikimų koregavimas
  • Operatyvus problemų sprendimas
  • Pagalba vadybininkui (techninių darbų atlikimas, užsakymų administravimas įmonės sistemose ir pan.)

Reikalavimai darbuotojui:

  • Panašaus darbo patirtis – privalumas
  • Būtinos geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu, bei antros užsienio kalbos mokėjimas (prancūzų, vokiečių arba italų)
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, komunikabilumas, tikslumas, gebėjimas suvaldyti stresines situacija

Įmonė siūlo:

  • Įdomų, aktyvų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje
  • Galimybę inicijuoti pokyčius optimizuojančius darbo procesą
  • Mokymus, bei visą reikiamą pagalbą iš vadovo ir kolegų

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 23 veiklos metus, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 3800 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Visagine, Marijampolėje bei Kėdainiuose.
informacija apie UAB „Baltic Transline“
3426 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
728
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1943 €
25% uždirba 1943-2733 €
25% uždirba 2733-4270 €
25% uždirba nuo 4270 €