Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nunner Logistics“

TRANSPORTO VADYBININKO ASISTENTAS (-Ė)

850-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Nunner Logistics“

Darbo pobūdis

Pilnų ir dalinių krovinių gabenimo organizavimas, kontrolė ir administravimas;
Pervežimo kainų skaičiavimas, analizė;
Darbas su duomenų baze, pervežimo dokumentų administravimas.

Reikalavimai

Turi aukštąjį arba aukštesnįjį įsilavinimą;
Gerai kalbi ir rašai anglų ir rusų kalbomis (lenkų, vokiečių ir kitų kalbų žinojimas – privalumas);
Gebi savarankiškai išsikelti tikslus ir juos įgyvendinti;
Nori dirbti ambicingoje komandoje;
Esi organizuotas, orientuotas į gerus rezultatus, atsakingas bei kruopštus.

Mes jums siūlome

Turėsi galimybę mokytis iš savo srities ekspertų;
Turėsi galimybę save realizuoti greitai augančioje tarptautinėje įmonėje;
Siūlome patrauklų stabilų atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo pasiektų darbo rezultatų;
Siūlome papildomas naudas bei išorinius mokymus.

Atlyginimas

850-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį bei kompetencijas.

Nunner Logistics is an international transport company. We provide tailored fit, cost-efficient and transparent logistics solutions for companies coming from all industries.
With more than 25 offices, we are serving international customers throughout all Europe.
Our group is constantly growing and recognized as one of top forwarders in Europe.
Representing Nunner Group in Baltics, Nunner Logistics UAB recently expanded to new facilities in Vilnius and we are looking for new talents to join our team:
informacija apie UAB „Nunner Logistics“
3094 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1863 €
25% uždirba 1863-2489 €
25% uždirba 2489-3013 €
25% uždirba nuo 3013 €