Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Magnum Logistics“

Transporto vadybininko (ės) Italijos ir Baltijos šalių rinkai

1100-3100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Magnum Logistics“

Darbo pobūdis

Įmonė plečia savo komandą bei ieško naujų patikimų komandos narių kokybiškų logistikos paslaugų suteikimui Italijos ir Baltijos šalių rinkoje.

  • Dalinių bei pilnų krovinių gabenimo organizavimas Italijos/Baltijos šalių rinkoje
  • Užsakymų vykdymo koordinavimas ir paslaugų kokybės užtikrinimas
  • Darbas su esamais vežėjais ir ekspeditoriais
  • Naujų klientų, krovinių ir vežėjų paieška
  • Krovinių pervežimui reikalingos dokumentacijos administravimas

Reikalavimai

  • 1-2 metų analogiško ar panašaus darbo patirtis su Italijos/Baltijos šalių rinka;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, reiklumas sau ir kitiems;
  • Gebėjimas operatyviai spręsti iškylančias problemas;
  • Geros anglų ir rusų kalbos žinios, italų kalba būtų privalumas;
  • Gebėjimas dirbti stresinėse situacijose
  • Noras savarankiškai gilinti profesines žinias

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą ir motyvuojantį atlyginimą, motyvacinę sistemą, priklausančią nuo darbo rezultatų
  • Taptumėt jaunos ir augančios kompanijos dalimi bei prisidėtumėte prie įmonės plėtros
  • Naujus iššūkius
  • Atsakingą, dinamišką ir nenuobodų darbą, skatinantį tobulėti
  • Pagarbų požiūrį į darbuotoją ir palaikančią, ramią, draugišką ir bendradarbiaujančią darbo atmosferą

Atlyginimas

1100-3100 €/mėn. į rankas
Asmens patirtis ir kompetencija bei motyvacija turi įtaką konkrečiam atlyginimui.

UAB „Magnum Logistics“ - tai patikima tarptautinė krovinių pervežimo įmonė, kurios pagrindinė veikla – dalinių ir pilnų krovinių gabenimas D. Britanijos ir Baltijos šalių rinkose. Įmonė sėkmingai tęsia savo veiklą ir plečia komandą bei ieško naujų patikimų komandos narių kokybiškų logistikos paslaugų suteikimui Italijos ir Baltijos šalių rinkoje.
Kviečiame prisijungti iššūkių nebijančius ir tobulėjimui drauge pasiruošusius asmenis.

informacija apie UAB „Magnum Logistics“
3
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.