Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „OPS Lietuva Assistance“
More about company »

Transporto žalų ekspertas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „OPS Lietuva Assistance“

Darbo pobūdis

transporto priemonių žalų administravimas;
transporto priemonėms padarytos žalos vertinimas;
transporto priemonių įvykių tyrimas, analizė, prevencija,
bendravimas su užsienio atstovais, korespondentais, brokeriais;
tiesioginis bendravimas su klientais atsitikus žalai.

Reikalavimai

aukštasis / aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas (pageidautina transporto inžinerijos srityje);
patirtis darbe naudojant Audatex sąmatų sudarymo programą (mažiausiai 1 metų);
panašaus darbo patirtis (draudimo įmonėje, automobilių servise);
turto vertinimo išmanymas;
gebėjimas priimti ir pagrįsti sprendimus;
geri bendravimo su klientais ir laiko planavimo įgūdžiai;
gebėjimas spręsti ir suvaldyti konfliktines situacijas;
atsakingumas, iniciatyvumas, kruopštumas, principingumas, savarankiškumas;
analitinis mąstymas, polinkis tiriamajai veiklai ir moralinis tvirtumas;
puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
geras anglų kalbos mokėjimas

Mes jums siūlome

atsakingą darbą tarptautinėje asistavimo bendrovėje;
profesinio tobulėjimo ir mokymosi galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Užsienio draudimo įmonių atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Asistavimas draudimo kompanijoms, draudiminių įvykių administravimas.
Informacija apie UAB „OPS Lietuva Assistance“
1046 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Daiva Meškauskienė