UAB „Darbintera“

Trinkelių klojėjas VOKIETIJA

Nuo 3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Darbintera“

Darbo pobūdis

Ieškomi trinkelių klojėjai darbui Vokietijoje prie šviesolaidžio.
  • Pagrindų paruošimas;
  • Šaligatvių atstatymo darbai (trinkelių klojimas, bortų dėjimas);
  • Gerbūvio atstatymo darbai (trinkelės, asfaltas ir t.t.);
  • Reikalui esant kiti pagalbiniai darbai statybvietėje;
  • Brigadoje dirba 7-8 žmonės.

Darbas komandiruočių principu.

Tel. pasiteiravimui nuo 8 iki 17val.

Reikalavimai darbuotojui

  • BŪTINA patirtis;
  • Fizinė ištvermė;
  • Pastabumas, kruopštumas;
  • Greitis, lankstumas, kokybė.

  • Visas socialines garantijas ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu;
  • Nemokamą apgyvendinimą netoli darbo vietos;
  • Nemokamą nuvežimą į/iš darbo vietos;
  • Patrauklų, laiku mokamą darbo užmokestį, skatinamuosius priedus;
  • Valandinis atlyginimas 14,05 Eur/val. po mokesčių, galimi viršvalandžiai.

Atlyginimas

Nuo 3000 €/mėn. į rankas

Įmonė specializuojasi telekomunikacijų, ryšių ir kt. inžinerinių tinklų tiesimo, gerbūvio atstatymo darbuose.
Dėl platesnės informacijos skambinti telefonu darbo dienomis nuo 8- 17 val. Tel.