Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Trumpalaikis testuotojo darbas lenkų, rusų, lietuvių kalba.

Vilnius, Šalčininkai, Trakai - MB "Pagauk"

Darbo pobūdis

Pagal parengtus testus vykti į lenkų, rusų mokyklas ir pravesti bei sukoordinuoti mokinių atliekamus testavimus (kompiuterių su usb laikmenomis paruošimas, arba popierinių testų išdalinimas, trumpas testo pristatymas, užpildymo instruktavimas, testo suvestinės pildymas ir duomenų sukėlimas į sistemą.
Darbas laikotarpiu nuo 2019 m. kovo 4d. iki balandžio 12d.
Susidomėjusius CV siųsti el paštu:

Reikalavimai

  • privaloma lenkų ir/arba rusų kalba,
  • puiki šnekamoji lietuvių kalba,
  • gebėjimas lengvai užmegzti ir palaikyti kontaktą su nepažįstamais žmonėmis;
  • ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • atsakingumas, kruopštumas;
  • panašaus darbo patirtis - didelis privalumas.

Mes jums siūlome

  • lankstų darbo grafiką (darbas darbo dienomis nuo 8 val. iki 11 arba 2 val. pasirinktinai);
  • galimybę darbą derinti su studijomis;
  • nuo kokybiškai atliktų testų skaičiaus priklausantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
CVB client

MB "Pagauk"

Projektai