UAB Headex

Turi patirties vairuojant dujinį krautuvą? Turime tau pasiūlymą!

Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB Headex

Darbo pobūdis

Gamybinėje įmonėje ieškomas (-a) dujinio krautuvo vairuotojas (-a) su patirtimi dirbant krautuvu LINDE.

Darbo pobūdis:
  • darbas dujiniu krautuvu Linde;
  • produkcijos ruošinių pristatymas iš sandėlių prie gamybos linijos;
  • pagamintos produkcijos gabenimas prie pakavimo linijos;
  • kiti pagalbiniai darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • turėti galiojantį krautuvo vairuotojo pažymėjimą;
  • turėti darbo patirties dirbant krautuvu LINDE;
  • darbštumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

  • darbo užmokestį nuo 900 Eur neatskaičius mokesčių;
  • 5 dienų darbo savaitę ir pamaininį darbo grafiką (06:00-14:30 val.; 14:30-22.30 val.), savaitgaliai – laisvi!;
  • darbą modernioje gamybos įmonėje;
  • visas darbui reikalingas priemones.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: .

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB Headex

UAB Headex

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.