Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Elektromarkt
More about company »

Turinio rinkodaros projektų vadovas (-ė)

Vilnius - Elektromarkt

Darbo pobūdis

 Įmonės turinio rinkodaros strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
 Įmonės komunikacijos valdymas socialiniuose tinkluose;
 Viešųjų ryšių bei įmonės organizuojamų renginių planavimas ir vykdymas,
 Straipsnių, pranešimų spaudai ir kitos informacijos išorinei komunikacijai, žiniasklaidos atstovams rengimas bei platinimas;
 Vaizdinio ir tekstinio turinio kūrimas, rinkimas, adaptavimas;
 Įmonės rinkodaros komunikacijos kūrybos organizavimas ir priežiūra, komunikacijos atitikimo įmonės standartams kontrolė.

Reikalavimai

 Aukštasis filologijos/žurnalistikos/komunikacijos srities išsilavinimas;
 Kūrybiškumas;
 2 metų darbo patirtis komunikacijos, reklamos kūrimo srityje; straipsnių rengimo bei renginių organizavimo patirtis;
 Google Analytics ir kitų srauto bei veiksmu internete analizės įrankių išmanymas;
 Iniciatyvumas, komunikabilumas, greita orientacija, sugebejimas dirbti stresinemis salygomis;
 Gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją.

Mes jums siūlome

 Konkurencingą atlyginimą;
 Darbą patikimoje, žinomoje ir augančioje įmonėje;
 Karjeros ir tobulėjimo galimybes.

Elektromarkt – vienas didžiausių buitinės elektrotechnikos ir kompiuterinės įrangos prekybos tinklų Lietuvoje, vykdantis mažmeninę ir elektroninę prekybą. Tinklas turi 14 parduotuvių 9 didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Įmonėje vid. atlyginimas 800€
SoDra rugsėjo mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)