UAB „Tymkor“

Stalius (-ė) Nyderlanduose!

1400-1800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Tymkor“

Darbo pobūdis

PASTABA: Informuojame, kad visus kandidatus kviečiame dalyvauti atrankoje tiesiai iš namų, pasitelkiant online priemones (vaizdo skambučių programas). Numatomos išvykimo datos bus derinamos individualiai darbo pokalbio metu.

  • naujų palečių gamyba;
  • palečių remontas;
  • palečių rūšiavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • bent minimali patirtis dirbant su pneumatiniais įrankiais;
  • noras ir motyvacija dirbti;
  • fizinė ištvermė;
  • atsakingumas;
  • galimybė dirbti bent 6 mėnesius;
  • anglų kalbos žinios (privalumas);
  • patirtis dirbant su autokaru (privalumas).

  • darbo užmokestį nuo 1400 iki 1800 Eur atskaičius mokesčius, bei galimybė užsidirbti daugiau, priklausomai nuo atlikto darbo;
  • nemokamą apgyvendinimą kokybiškuose būstuose;
  • kompensuojamą kelionę į Nyderlandus;
  • visas socialines garantijas.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: “

Atlyginimas

1400-1800 €/mėn. į rankas

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. .