Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB ''TAVO GIDAS''
More about company »

Turizmo vadybininkas (-ė)

Kaunas - MB ''TAVO GIDAS''

Darbo pobūdis

  • kelionių organizavimas ir pardavimas;
  • klientų konsultavimas, naujų klientų paieška ir ryšių su esamais palaikymas;
  • sutarčių sudarymas;
  • vertimo, draudimo, vizų išdavimo, darbo užsienyje programų, mokesčių grąžinimo paslaugų teikimas;
  • specializuotų prekių kelionėms pardavimas;
  • dalyvavimas projektinėse veiklose;
  • reklaminių akcijų planavimas ir jų vykdymo organizavimas.

Reikalavimai

  • anglų kalbos žinios;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • sugebėjimas dirbti savarankiškai, organizaciniai sugebėjimai, aktyvaus pardavimo įgūdžiai;
  • komunikabilumas, gebėjimas ir noras aktyviai bendrauti su įvairiais žmonėmis;
  • iniciatyvumas, aktyvus rezultatų siekimas;
  • noras mokytis ir tobulėti.

Privalumai:
  • vadybinio darbo patirtis;
  • išsilavinimas turizmo sektoriuje (gali būti studentas (-ė);
  • entuziazmas.

Mes jums siūlome

  • stabilų atlyginimą ir motyvacinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • geras darbo ir profesinio tobulėjimo sąlygas;
  • galimybes mokytis;
  • galimybes keliauti;
  • pilną etatą.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

Kelionių agentūra
Informacija apie MB ''TAVO GIDAS''
1
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Eglė Buitvydaitė