Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BANELITURAS"
More about company »

Turizmo vadybininkas

Vilnius - UAB "BANELITURAS"

Darbo pobūdis

  • klientų konsultavimas,
  • turizmo paslaugų ir produktų kūrimas bei pardavimas,
  • aktyvi naujų klientų paieška,
  • įmonės tinklapio naujinimas aktualia informacija, -bendradarbiavimas su įmonės vietiniais ir užsienio partneriais,
  • naujų partnerių paieška.

Reikalavimai

  • turizmo vadybininko (-ės) darbo patirtis (ne mažiau trejų metų),
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Outlook, MS Office),
  • puikios lietuvių, anglų kalbos žinios,
  • geros geografijos žinios,
  • stresinių situacijų valdymo įgūdžiai,
  • komunikabilumas, atsakingumas, iniciatyvumas, lankstumas, motyvacija dirbti, noras tobulėti,
  • gebėjimas dirbti savarankiškai bei komandoje, -organizaciniai gebėjimai,
  • darbas orientuotas į rezultatą.
  • Privalumas - geros rusų ir kitų kalbų žinios.

Mes jums siūlome

  • atsakingą ir dinamišką darbą,
  • laiku mokamą darbo užmokestį,
  • premijas už darbo rezultatus,
  • mokymus ir mokomąsias keliones,
  • galimybę keliauti,
  • visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Kelionių centras BANELITURAS siūlo pažintines, poilsines, kulinarines keliones užsienyje ir Lietuvoje. Taip pat mokymus, seminarus, TEZTOUR'o ir kitų organizatorių keliones autobusu bei lėktuvu; avia, keltų bilietai, viešbučių rezervavimas, kruizinės ar kitos privačias / verslo kelionės, jų organizavimas, vizos, draudimas, automobilių nuoma.
Informacija apie UAB "BANELITURAS"
5
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Banelis