Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MONTUOTOJAS“

TURTO PRIEŽIŪROS VADYBININKAS (-Ė)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „MONTUOTOJAS“

Darbo pobūdis

  • Planuoti, organizuoti, vykdyti einamuosius pastatų, patalpų, inžinerinių tinklų, įrengimų, kitų bendrovės veikloje naudojamų įrenginių, susijusių su pastatų ir statinių eksploatacija, statybos ir remonto darbus, priežiūra;
  • Tinkamai ir savalaikiai eksploatuoti ir prižiūrėti šilumos, dujų, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų, elektros energijos tiekimo bei silpnų srovių tinklus ir įrenginius, organizuoti gedimų šalinimo darbus;
  • Bendrovės teritorijos tvarkymo darbų priežiūra ir kontrolė;
  • Organizuoti ir kontroliuoti eksploatuojamų patalpų valymo ir priežiūros darbus bei su tuo susijusias paslaugas;
  • Remontui ir eksploatacijai reikalingų medžiagų ir paslaugų pirkimų organizavimas bei vykdymo kontrolė;
  • Atliekų pridavimo organizavimas ir kontrolė;
  • Darbuotojų apgyvendinimo organizavimas, bendrabučio administravimas;
  • Pavestų užduočių vykdymas, ataskaitų ir kitos reikiamos dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (energetikos srityse);
  • Panašaus darbo patirtis ar darbo patirtis pastatų inžinerinių sistemų srityje;
  • Gebėti analizuoti informaciją, ją sisteminti, apibendrinti, rengti išvadas ir siūlymus bei priimti racionaliausius sprendimus;
  • Gebėti efektyviai planuoti ir organizuoti savo veiklą, dirbti savarankiškai;
  • Puikūs MS Office darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Galiojantis B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • darbą permainų laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo;
  • profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę;
  • pareigybės lygį atitinkantį darbo užmokestį ir priedus už asmeninius bei komandinius darbo rezultatus;
  • visus reikalingus mokymus efektyviam funkcijų atlikimui.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo kandidato kvalifikacijos, patirties ir darbo rezultatų.

UAB Montuotojas dirba apie 500 profesionalių darbuotojų, mėgstančių savo darbą ir nuolat siekiančių tobulėti. Esame tikri, jog kompanijos sėkmė priklauso nuo darbuotojų, jų atsakomybės, gebėjimo priimti sprendimus ir realizuoti kompanijos užsibrėžtus tikslus.
Mums rūpi, kad kompanijoje būtų gera dirbti mūsų darbuotojams. Didelį dėmesį skiriame darbo aplinkos saugumui, tačiau manome, kad ne mažiau svarbu ir draugiški vadovų bei darbuotojų santykiai, darbuotojų motyvacija, galimybė mokytis ir tobulėti. Kiekvienam mūsų įmonės darbuotojui siekiame suteikti ilgalaikes karjeros perspektyvas.
informacija apie UAB „MONTUOTOJAS“
1553 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
432
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1050 €
25% uždirba 1050-1312 €
25% uždirba 1312-1730 €
25% uždirba nuo 1730 €