UAB Emplonet

TYRIMŲ PROJEKTŲ KOORDINATORIUS (-Ė) (terminuotas pasiūlymas)

1100-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Platformų administravimas, projektų techninis ruošimas, jų įgyvendinimo stebėjimas;
  • Nuolatinis bendravimas su klientais tyrimo paruošimo ir įgyvendinimo metu;
  • Iškylančių techninių trikdžių identifikavimas ir šalinimas;
  • Komunikacijos su tyrimų platformų tiekėjais palaikymas;
  • Tyrimų ataskaitų rengimas ir perdavimas klientams.

Reikalavimai:

  • Geri lietuvių bei anglų kalbos įgūdžiai (anglų bent B2 lygiu);
  • Gebėjimas operatyviai bei kokybiškai dirbti su klientais ir techninėmis sistemomis;
  • Atidumas, geri laiko planavimo įgūdžiai.

  • Sąlygas dirbti patogiai: kartais biure (jaukiame, stilingame biure Vilniaus centre), o kai prireikia - ir už biuro sienų;
  • Draugiškus ir palaikančius kolegas;
  • Būdą, plėsti ir įgyti naujas kompetencijas;
  • Kiekvienais metais vasaros kelionę į įvairias užsienio šalis kartu su OVC Consulting komanda.

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. į rankas
Darbo užmokesčio pasiūlymas teikiamas atsižvelgiant į kandidatų kompetencijas ir sukauptas patirtis

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - UAB Organizacijų vystymo centras (OVC Consulting) - kuria ir įgyvendina unikalius konsultavimo, tyrimų ir mokymų sprendimus, padedančius organizacijoms ir jų žmonėms tobulėti bei siekti savo tikslų. Šiuo metu įmonė į savo komandą kviečia prisijungti Tyrimų srities koordinatorių (-ę) !