UAB „STANDA“

UAB STANDA IEŠKO PARDAVIMŲ SKYRIAUS DARBUOTOJO (-OS)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „STANDA“

Darbo pobūdis

Tarptautinėje rinkoje fotonikos srityje 34 metus dirbanti įmonė ieško darbuotojo(s) pardavimų skyriui.

Darbo pobūdis:
  • Klientų užsakymų administravimas;
  • Tarptautinių ir vietinių siuntų išsiuntimai (pervežimai įvairiomis transporto rūšimis);
  • Transporto draudiminių įvykių/pretenzijų įforminimas;
  • Kitų biuro reikalų tvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
  • Aukštesnysis ar aukštasis išsilavinimas (techninis privalumas);
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Kruopštumas, greita orientacija, lankstumas, iniciatyvumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Komunikabilumas žodžiu ir raštu;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
  • Darbo su klientų užsakymais patirtis;
  • Patirtis dirbant su pervežimais.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
  • Patirtį turinčių kolegų apmokymus darbo pradžioje;
  • Tapti jauno ir įvairialypio kolektyvo pilnaverčiu nariu;
  • Darbą stabilioje ir dinamiškai besivystančioje kompanijoje, gaminančioje tarptautinio lygmens aukštųjų technologijų produktus;
  • Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo kompetencijų

Jau virš 35 metų veikianti UAB ‘’Standa” įmonė, įsikūrusi Vilniuje, kuri yra viena žymiausių Europos bendrovių, projektuojančių ir gaminančių fotonikos srities tiksliąją mechaniką. Įmonė kuria ir gamina moksliniams tyrimams skirtus pikosekundinius mikrolazerius, diegia juos biologijos, chemijos ir medicinos spektroskopinėje aparatūroje. UAB „Standa“ gamina tiksliuosius mechaninius, optomechaninius įrenginius, optinius stalus ir įrangos apsaugos nuo vibracijos įrenginius. Nuo veiklos pradžios įmonėje yra sukurta ir gaminama apie 1000 įvairių gaminių. Pagrindinė produkcija: optiniai koriniai stalai ir jų apsaugos nuo vibracijos įrenginiai; automatizuoti mechaniniai įrenginiai su mikroniniu ir submikroniniu tikslumu linijinėse koordinatėse, subnanosekundiniai lazeriai su pasyvia ir aktyvia rezonatoriaus kokybės moduliacija. Įmonė eksportuoja 90 proc. produkcijos į daugiau kaip 60 pasaulio šalių. Didžiausios eksporto rinkos – Vokietija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Italija, JAV. Įmonės gaminius naudoja ir daugelis Lietuvos universitetų, mokslo institutų.
Mūsų produkciją galite pamatyti tinklalapyje
informacija apie UAB „STANDA“
2645 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
191
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1864 €
25% uždirba 1864-2417 €
25% uždirba 2417-3104 €
25% uždirba nuo 3104 €