VšĮ „Parko jonvabaliai“

Ugdymo specialistas (-ė) - auklėtoja (-as), koordinatorius

Nuo 1210 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - VšĮ „Parko jonvabaliai“

Darbo pobūdis

Privati ikimokyklinio ugdymo įstaiga „Parko jonvabaliai“ ieško komandos narių jonvabalių grupėms, taip pat įstaigos koordinatoriaus (galima derinti abi pareigas).

Darželio veiklą organizuojame remdamiesi Reggio Emilia ugdymo filosofijos principais, daug dėmesio skiriame vaikų individualumui, kūrybinei veiklai, daug būname lauke - juk nėra blogo oro, kai apranga gera.

Koordinatoriaus darbas apima darbuotojų grafikų sudarymą, svarbios informacijos perdavimą ir ieškojimą, komunikaciją su tėvais įvairiais kanalais ir kitus eigoje atsirandančius koordinavimo darbus.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome žmogaus, kuris myli vaikus ir moka juose įžvelgti geriausius ypatumus, žino, kokia svarbi yra vaikystė ir kokios nepamirštamos jos patirtys, nebijo bristi per balas ar voliotis ant žemės, kartu geba prisiimti atsakomybę, nustatyti ir laikytis taisyklių, sukurti saugaus prieraišumo santykį.

Mums labai svarbu darni komanda, kurios nariai geba padėti vieni kitiems ir moka tą pagalbą priimti, dalinasi žiniomis, patirtimi, iššūkiais.

Pagrindinis kriterijus kandidatams - noras dirbti su vaikais. Ieškome žmogaus, kuris supranta, kad šis kelias nėra lengvas, bet - gausiai apdovanojantis; kuris nori ne pasibandyti, o dirbti ir kryptingai tobulėti. Turimas/įgyjamas pedagoginis (ikimokyklinis ir priešmokyklinis, pradinis ugdymas) ar meninis išsilavinimas - didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Siūlome darbą pilnu etatu (arba 0,5 etato), sutartinį atlyginimą, lankstų darbo grafiką, kvalifikacijos tobulinimą (kursus, mokymus, išvykas) ir labai šaunų kolektyvą!

Atlyginimas

Nuo 1210 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo išsilavinimo, turimos patirties, sutarto darbo laiko ir kitų sąlygų.

VšĮ „Parko jonvabaliai“

Privati ikimokyklinio ugdymo įstaiga „Parko jonvabaliai“
www.parkojonvabaliai.lt
www.facebook.com/parkojonvabaliai/
informacija apie VšĮ „Parko jonvabaliai“
1087 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2021 m.

You also might be interested in: