Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Ūkio dalies vadovas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Palanga, Kretinga - UAB „Palangos tauras“

Darbo pobūdis

Ieškome ūkio dalies vadovo ūkio objektų priežiūrai, Palangoje.

Darbo aprašymas:
  • Įmonės ūkio objektų priežiūra – restoranai, viešbutis/ apartamentai;
  • Inventoriaus ir įrangos priežiūra;
  • Techninės priežiūros, remonto darbų organizavimas;
  • Kitų pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai:
  • Vairuotojo pažymėjimas – B kategorija;
  • Statybos, techninių darbų išmanymas;
  • Planavimo, organizavimo įgūdžiai;
  • Sąžiningumas ir atsakingumas.

Siūlome:
  • nuolatinį darbą, pilną darbo dieną nuo 8:00 iki 17:00 val.;
  • atsakingą, aktyvų ir dinamišką darbą;
  • geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Tikslus atlyginimas aptariamas darbo pokalbio metu.
CVB client

UAB „Palangos tauras“

UAB "Palangos tauras" - daug metų sėkmingai veikianti įmonė, vykdanti naujus projektus, valdanti aukščiausios kokybės žuvies ir jūros gėrybių restoraną Palangoje - "Žuvinė“.
informacija apie UAB „Palangos tauras“
1446 €
Vid. atlyginimas bruto
37
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 765 €
25% uždirba 765-1366 €
25% uždirba 1366-2030 €
25% uždirba nuo 2030 €