Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Ūkio dalies vadovas

Nuo 1585 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis

  • Įmonės pastatų bei patalpų priežiūra visoje Lietuvoje;
  • Organizuoti įrenginių ir įrankių techninę priežiūrą bei savalaikį jų remontą;
  • Efektyvus įmonės elektros, ventiliacijos, šildymo ir kitų sistemų funkcionavimo užtikrinimas bei jų remonto darbų organizavimas;
  • Visi kiti su ūkine veikla susiję smulkūs darbai.
  • Vadovavimas komandai ir aiškiai deleguotos užduotys.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Gebėti savarankiškai priimti sprendimus, operatyviai reaguoti į susidariusias situacijas;
  • Išmanyti elektros, santechnikos, statybos darbus;
  • Puikūs planavimo, organizavimo ir kontroliavimo įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Gebėti dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Kruopštumas, atsakingumas, organizuotumas, iniciatyvumas;

Mes jums siūlome

  • Darbo aplinką, orientuotą į saviraišką bei profesinį tobulėjimą;
  • Motyvuojantį ir laiku mokamą, konkurencingą darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 1585 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

Įmonė užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba.