Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Aktyvistas"
More about company »

ŪKVEDYS (-ė)

Nuo 550 Eur
Palanga - UAB "Aktyvistas"

Darbo pobūdis

  • įmonės patalpų ir teritorijų priežiūra;
  • inventoriaus ir įrangos remonto bei priežiūros darbai;
  • kitų įrengimų techninė priežiūra ir gedimų šalinimas;
  • įrangos, medžiagų, atsarginių detalių pirkimas;
  • įmonės padalinių vykdomos veiklos techninis aptarnavimas;
  • ūkio darbų organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • atitinkama darbinė patirtis;
  • mechaninės/techninės/ inžinerinės srities išsilavinimas – privalumas;
  • sugebėjimas dirbti savarankiškai, bei koordinuoti darbus;
  • atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • atlyginimą, atitinkantį darbuotojo kompetenciją;
  • pilną darbo etatą arba galimybę dirbti antraeilėse pareigose;
  • nuolatinį arba sezoninį darbą;
  • darbui reikalingas priemones;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 550 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Įmonė jau daugiau kaip 15 metų specializuojasi turizmo paslaugų sektoriuje. Taip pat teikia maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas.

„Palangos vasaros parkas“ - nauja 2017 atidaryta poilsio ir pramogų vieta Lietuvos pajūryje. Projektą ir kitas įmonės veiklas sudaro apgyvendinimo, maitinimo bei kitos laisvalaikio pramogų paslaugos.
Informacija apie UAB "Aktyvistas"
34
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Dainius Drungilas