Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UMEGA GROUP, AB

Ūkio dalies vadovas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Utena, Anykščiai, Molėtai - UMEGA GROUP, AB

Darbo pobūdis

  • Įrengimų priežiūra ir remontas (darbų orgamizavimas, PIR grafikų sudarymas ir vykdymas, bendravimas su įrengimus prižiūrinčiomis įmonėmis);
  • Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas (9 asmenų komanda);
  • Krovos darbų organizavimas ;
  • Ūkio dalies priežiūra (teritorija, keliai, el. instaliacijos, pastatai);
  • Transporto priežiūra.

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas;
  • Ne mažiau kaip 1 - ių metų panašaus darbo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Analitinis, sisteminis mąstymas, gebėjimas valdyti sudėtingas situacijas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, jai vadovauti bei motyvuoti;
  • Anglų kalba - privalumas (bendravimui su įrangos tiekėjais)
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, aktyvumas, komunikabilumas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Umega Group, AB šiuolaikiška gamybinė įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas metalo apdirbimo ir gamybos iš metalo srityse. Daugiau negu 500 kvalifikuotų darbuotojų apimantis kolektyvas šiandien dirba trijuose įmonės padaliniuose:
Umega Agro,
SnolTherm (anksčiau AB "Utenos elektrotechnika),
Hennordic (anksčiau AB "Vienybė").
informacija apie UMEGA GROUP, AB
1538 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
525
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1100 €
25% uždirba 1100-1344 €
25% uždirba 1344-1639 €
25% uždirba nuo 1639 €