Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Ūkio ir turto valdymo vadovas

Vilnius - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Jis bus atsakingas už įmonės padalinių ūkio (patalpų priežiūra, remontas, įranga, baldai, transportas, aplinka, inžinerinės sistemos, draudimas ir kt.) priežiūrą, darbų organizavimą ir kontrolę; vadovavimą skyriui ir jo veiklos procesų optimizavimą; padalinių priežiūros kaštų analizę ir sąnaudų optimizavimą; aprūpinimo konkursų rengimą, paslaugų tiekėjų parinkimą, derybas su jais, sutarčių sudarymą ir vykdymo kontrolę ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Vadovavimo, darbo su subrangovais patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs komunikaciniai gebėjimai, derybų vedimo įgūdžiai;
  • Aktyvumas, reiklumas, analitinis mąstymas;
  • Lyderio savybės, puikūs laiko planavimo ir darbo organizavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas paskirstyti prioritetus, atsakingumas, savarankiškumas.

PRIVALUMAI:
  • Darbo patirtis su nutolusiais padaliniais.

Mes jums siūlome

Atsakingą, savarankišką darbą augančioje bendrovėje, konkurencingą atlygį.

Mūsų klientei – sėkmingai dirbančiai įmonei, savo srities lyderei, nuolat plečiančiai veiklą ir turinčiai padalinius visoje Lietuvoje, šiuo metu dirbti ieškomas Ūkio ir turto valdymo vadovas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: .
Kontaktinis asmuo: Asta.