Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „G&B sistemos“

Ūkio įrangos montuotojas

900-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „G&B sistemos“

Darbo pobūdis

Darbas objektuose Lietuvoje.
Įvairių technologinių įrengimų montavimas. Gyvulininkystės įrangos montavimas ir remontas. įrangos garantinis ir po garantinis aptarnavimas.
Įvairių įrengimų tvirtinimas prie betono stulpų ar grindinio.
Darbas komandiruotėse.
Darbas su kampiniu šlifuokliu, gręžtuvu ir kitais elektriniais bei mechaniniais įrankiais.

Reikalavimai darbuotojui

Vidurinis/profesinis/aukštesnysis išssilavinimas.
Mokėti naudotis mechaniniais, elektriniais įrankiais.
Kruopštumas, savarankiškumas ir iniciatyvumas.

Privalumai:
Darbo patirtis analogiškoje srityje.
Darbas gręžtuvu ir kitais elektriniais bei mechaniniais įrankiais, kampiniu šlifuokliu.
Mokėjimas virinti dujomis(privalumas).
Mokėjimas virinti elektra(privalumas).

Įmonė siūlo

Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą.
Socialines garantijas.
Automobilį vykymui į darbą.
Įrankius bei kitą darbinė įrangą.
Kvalifikacijos tobulinimo kursus
Darbo telefoną.
Galimybę realizuoti savo idėjas, išreikšti save ir tobulėti.

Dėl išsamesnės info galite skambinti

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

„G&B Sistemos“ komandą sudaro aukštą kvalifikaciją ir ilgametę patirtį turintys IT specialistai. Savo veiklą vykdome 18 metų visoje Lietuvoje ir Latvijoje. Tikime, kad sėkmingo bendradarbiavimo paslaptis slypi glaudžiame bendradarbiavime ir klientų poreikių analizėje.
Puoselėjame mintį, kad geriausių asmeninių ir komandinių rezultatų galime pasiekti tik dirbdami visi kartu. Kuo ypatinga mūsų komanda?
  • Esame jauni ir veržlūs
  • Į klientams kylančius iššūkius reaguojame greitai ir su šypsena
  • Gerbiame vieni kitus ir sakome didelį ,,TAIP’’ efektyviai komunikacijai
  • Esame atviri naujoms idėjoms
  • Tikime inovatyvumo galia
  • Esame ,,UŽ’’ komandinį darbą ir dalinimosi žiniomis kultūrą

Jei Jūs puoselėjate tokias pačias vertybes – prisijunkite! Tiems, kurie trokšta mokytis ir augti kaip specialistams – galimybės neribotos.