UAB „Agropraktika“

ŪKIO KAVINĖS/KEPYKLOS DARBUOTOJA(-S) ANGLIJOJE

Užsienis: Jungtinė Karalystė - UAB „Agropraktika“

Darbo pobūdis

  • Darbas ūkio kavinėje/kepykloje
  • Maisto produktų paruošimas, gaminimas
  • Klientų aptarnavimas
  • Indų plovimas
  • Bendras švaros palaikymas

Darbo valandos ir užmokestis:
  • Mokama £7.83 per valandą
  • Nuo 2019 balandžio mėn. atlyginimas kils ir bus mokama £8.21 per valandą
  • Dirbama vidutiniškai 8-10 valandų per dieną

Reikalavimai darbuotojui

  • Anglų kalbos mokėjimas
  • Motyvacija dirbti
  • Atidumas detalėms
  • Mokėjimas bendrauti su klientais

Įmonė siūlo

  • Siūlome VISIŠKAI NEMOKAMAS ĮDARBINIMO PASLAUGAS!
  • Suteikiame garantuotą, tiesioginį, legalų įdarbinimą
  • Visas soc. garantijas ir laiku mokamą atlyginimą
  • Apgyvendinsime šalia darbo vietos
  • Suorganizuosime kelionę į darbo vietą ir atgal
  • Suteiksime įvairiapusę pagalbą visais klausimais prieš išvykstant ir jau esant užsienyje
  • Padėsime paruošti visą reikiamą dokumentaciją
  • Padėsime susigrąžinti mokesčius

Tarptautinės rinkos lyderiai, įdarbinimo srityje dirbantys jau 13 metų. Įdarbiname žemės ūkio ir pramonės sektoriuose, įskaitant statybą, aptarnavimą, įvairios produkcijos gamybą. Darbas Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir kt. Esame vieninteliai Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje dirbantis su „Concordia“ ir „Atlantis“ programomis.