Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Klinika „Neodenta“

Ūkio priežiūros darbuotojas

500-700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Klinika „Neodenta“

Darbo pobūdis

Klinika ieško ūkio priežiūros darbuotojo
  • kasdieniai ūkiniai darbai
  • įrangos priežiūra ir remontas
  • įmonės automobolių priežiūra
  • savarankiškas smulkių elektros ir santechnikos įrenginių ir
prietaisų defektų šalinimas, laikantis darbuotojų saugos ir
sveikatos, priešgaisrinės, elektrosaugos reikalavimų
  • smulkių patalpų, baldų remonto darbų atlikimas
  • ūkio dalies darbams atlikti reikalingų priemonių vežimas
  • nuolatinė teritorijos priežiūra ir tvarkymas
  • komunikavimas su partneriais dėl įvairios įrangos ar kitais techniniais klausimais.

Reikalavimai

  • panašaus darbo patirtis
  • vairavimo patirtis, vairuotojo teisės
  • elektros dalies žinojimas
  • gebėjimas atlikti smulkius remonto darbus
  • mokėjimas dirbti komandoje
  • darbų saugos instrukcijų žinojimas
  • pareigingumas, atsakingumas, žalingų įpročių
neturėjimas.

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas

Lyderiaujantis, daugiau kaip 20 metų patirtį turintis odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Klinika Neodenta orientuota tik į aukščiausio lygio aptarnavimą ir geriausios kokybės užtikrinimą. Įmonėje dirba geriausi savo srities specialistai, puikiai išmanantys darbą, nuolat atnaujinantys žinias bei keliantys kvalifikaciją.