Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DARNU GROUP“

Ūkio priežiūros technikas (-ė)

Nuo 1320 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „DARNU GROUP“

Darbo pobūdis

Santechninės įrangos remonto, aptarnavimo, montavimo darbai;
Šildymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų sistemų remonto darbai;
Šildymo, karšto vandens sistemų, šilumokaičių plovimas, hidrauliniai bandymai, paruošimas šildymo sezonui;
Šildymo – šaldymo įrenginių profilaktinė priežiūra;
Operatyvaus gedimų šalinimo užtikrinimas;
Kiti ūkio priežiūros darbai.

Reikalavimai

Darbštumas, punktualumas, ūkiškumas, atsakingas požiūris į darbą;
Sugebėjimas greitai priimti tinkamus sprendimus;
Elektros energijos sistemų eksploatacijos patirtis būtų privalumas;
Vamzdynų suvirinimo patirtis būtų privalumas;
Darbo su gamybiniais įrenginiais patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Jaunatvišką ir draugišką komandą;
Patrauklias darbo sąlygas bei konkurencingą atlygį.

Atlyginimas

Nuo 1320 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonių grupei „DARNU GROUP“ priklauso daugiau nei 20 nekilnojamojo turto veikla užsiimančių bendrovių, sporto ir sveikatingumo įmonių grupė bei viešbučių valdymo kompanijos. Nuolat plečianti savo veiklas ir rinkai pristatanti naujus, ambicingus projektus, įmonių grupė „DARNU GROUP“ jau daugelį metų yra viena ryškiausių rinkos lyderių.
informacija apie UAB „DARNU GROUP“
3569 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
69
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2480 €
25% uždirba 2480-3125 €
25% uždirba 3125-4067 €
25% uždirba nuo 4067 €