Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kauno grūdų įmonių grupė
More about company »

ŪKIO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Šalčininkai - Kauno grūdų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti, kad funkcionuotų Broilerių auginimo cecho paukštidžių įranga, organizuoti techninių darbų atlikimą paukščių auginimo metu ir pastatų paruošimo metu.
  • Vertinti technikos bei įrengimų (lesinimo, girdymo, ventiliacijos, pašarovežio ZIL, pašarų perpylimo priekabos, mobilių ventiliatorių blokai) pašarų bunkerių techninę būklę, užtikrinti tinkamą eksploataciją, laiku organizuoti remonto darbus.
  • Priimti naujus įrengimus ir mechanizmus, įvertinti techninę būklę po pakeitimo, paruošimo eksploatacijai.
  • Ieškoti ir įsigyti ekonomiškas ir saugias atsargines detales, aprūpinti technikos detalėmis/įrankiais pavaldžius darbuotojus.
  • Rūpintis teritorijos tvarka, organizuoti tvarkymą.
  • Telkti, valdyti ir ugdyti personalą.
  • Teikti išvadas, ataskaitas vadovybei.

Reikalavimai

  • Pageidautina mechanikos inžinieriaus kvalifikacija.
  • Pageidautina vadovaujamo darbo patirtis gyvulininkystės auginimo sektoriuje, identiško darbo praktika, gebėjimas žinios pritaikyti praktinėje veikloje.
  • Gebėjimas remti pokyčius ir organizacijos pažangą, savarankiškai priimti sprendimus, juos įgyvendinti, planuoti savo ir kitų darbo laiką, stiprus atsakomybės jausmas, darbas komandoje.
  • Vairuotojo pažymėjimas, geri praktinio vairavimo įgūdžiai.
Darbovietė - AB "Vilniaus paukštynas", Rudamina, Vilniaus r.

Mes Jums siūlome

Atsakingą ir savarankišką darbą stabilioje ir solidžioje įmonėje.
Darbo aplinką, orientuotą į asmeninį ir profesinį tobulėjimą.
Konkurencingą atlygio paketą.

„KG Group“ įmonių grupę sudaro: AB „Kauno Grūdai“, AB „Vilniaus paukštynas“, AB „Kaišiadorių paukštynas“. Įmonių grupės veikla orientuota į Lietuvos žemės ūkio plėtrą, į pagamintų produktų su pridėtine verte gamybą ir eksporto didinimą bei vartotojų poreikius, kuriuos kompanija tenkina integruodama veiklas. Įmonių grupė turi gamybinių padalinių visoje Lietuvoje ir užsienyje bei vienija daugiau neidarbuotojų komandą.
Informacija apie Kauno grūdų įmonių grupė
1562 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
893
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 835 €
25% uždirba 835-1262 €
25% uždirba 1262-2007 €
25% uždirba nuo 2007 €
Vadovas: Tautvydas Barštys