Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Alma littera įmonių grupė
More about company »

Ūkvedys (-ė)

650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Alma littera įmonių grupė

Ieškome:

  • Nagingo meistro, kuris norėtų tapti darželių „Aukštyn kojom“ ir mokyklų „Šiaurės licėjus“ ŪKVEDŽIU!

Mes tikimės, kad Jūs mokate:

  • Įkalti vinį, išgręžti skylę, prisukti lentą, įsukti lemputę, sutvarkyti rozetę, atkimšti kriauklę, suremontuoti spyną, surinkti baldus, sunešti suolus... Kitaip tariant, truputį elektrikas, truputį santechnikas ir truputį meistras!
  • Nupjauti žolę, apkarpyti gyvatvores, sušluoti kiemo lapus rudenį ir nukasti sniegą žiemą,
  • Pastebėti byrantį nuo sienų tinką, atsilupusius dažus ir iškviesti statybininkus, kad visa tai suremontuotų,
  • Įsijungus signalizacijai, susiskambinti su G4S ir išsiaiškinti aliarmo priežastis,
  • Nuvažiuoti į „Senukus“ ar „Ikea“ ir nupirkti kasdienėms reikmėms reikalingų priemonių.

Kas Jūsų laukia?

  • Dinamiška darbo aplinka, kuri suteiks galimybę susipažinti su skirtingomis, bet siekiančiomis bendradarbiauti verslo sritimis;
  • Tikime, kad mokytis galima kasdien, tad Jūsų iniciatyvos bus išgirstos;
  • Kartu pažadame palaikyti ateityje siekiant vidinės karjeros pokyčių;
  • Kuriame šiltą ir patikimą atmosferą komandoje, todėl siūlysime tau įsitraukti į vidinius renginius, iniciatyvas ir suteiksime darbuotojo nuolaidų paketą, įsigyjant mūsų verslų prekes ir paslaugas.

Atlyginimas

650 €/mėn. į rankas
Alma littera įmonių grupė

Alma littera įmonių grupė

„Šiaurės licėjus“ - mokykla Vilniuje ir Kaune, kurios iniciatorė yra švietimo literatūros ekspertė ir inovatorė, didžiausia ir daugiausia patirties turinti Lietuvos mokomosios literatūros leidykla „Šviesa“. Šios mokyklos centre – individualūs kiekvieno vaiko poreikiai, integruotas visos dienos ugdymas ir realaus gyvenimo patirtimi grįstas mokymasis. Mūsų komanda - tai kūrybiška, entuziastinga, mylinti vaikus, norinti mokytis ir mokyti kitus, gebanti atrasti vaikuose slypinčius talentus ir išugdyti aukščiausius jų gebėjimus bei pasiekimus.

„Aukštyn kojom“ – darželis, kuriame siekiame vaikams duoti galimybę kiekvieną dieną švęsti savo vaikystę! Tai ne tik vieta, kur saugiai ir įdomiai lekia vaikų dienos. Čia bendrauja jų šeimos, o mes nuoširdžiai rūpinamės kiekvienu mums patikėtu vaiku ir stengiamės prisitaikyti prie dirbančių tėvelių poreikių.