Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MV SUPPLY“

Ūkvedys

640-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „MV SUPPLY“

Darbo pobūdis

Ieškome ūkvedžio/sandėlininko 0,5 etato su galimybe pereiti į pilną etatą po bandomojo.

  • pilna mašinų parko priežiūra;
  • planuoti bei organizuoti su įmonės specifika susijusių atsargų pirkimus;
  • skirstyti medžiagas ataskaitingiems asmenims bei kontroliuoti jų sunaudojimą, vertinti įrangos nusidėvėjimą, teikti siūlymus dėl jo tinkamumo toliau naudoti;
  • vesti prekių apskaitą, sekti sandėlio likučius, organizuoti prekių užsakymą, vertinti tiekiamų prekių atitikimą techninių specifikacijų pirkimo sąlygoms;
  • įrankių techninė priežiūra ir remontas;
  • prižiūrėti ir tvarkyti kitus ūkinius įmonės reikalus.

Reikalavimai

  • aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas;
  • labai geri darbo MS Office programomis įgūdžiai;
  • nemažesnė nei dviejų metų panašaus darbo patirtis;
  • esi organizuotas, turi puikius bendravimo įgūdžius ir komandinio darbo patirties, gebi operatyviai spręsti problemas esi sąžiningas ir ūkiškas ;
  • moki pildyti ir tvarkyti dokumentaciją esi tikslus, tvarkingas bei pasižymi kruopštumu;

Mes jums siūlome

  • lankstų darbo grafiką
  • darbą stabilioje, darbuotojus vertinančioje įmonėje;
  • kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį
  • tobulėjimo galimybes ir profesinius iššūkius

Atlyginimas

640-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

MV Supply UAB - nuo 2007 m. sėkmingai veikianti, stabiliai veikinati įmonė, kurios pagrindinė veikla - metalinių konstrukcijų (sandėlio įrangos) montavimas ir pardavimas. Pastaraisiais metais nuosekliai didėja klientų kiekis ir užsakymų apimtys Vakarų Europos šalyse. Toliau planuojame plėtrą ir kviečiame prisijungti stiprius, ambicingus ir norinčius keliauti kandidatus prie mūsų komandos! plačiau:
informacija apie UAB „MV SUPPLY“
1097 €
Vid. atlyginimas bruto
52
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 864 €
25% uždirba 864-1002 €
25% uždirba 1002-1221 €
25% uždirba nuo 1221 €