Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ISS Lietuva“

UNIVERSALUS (-I) TECHNIKAS (-Ė)

Nuo 1350 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ISS Lietuva“

Darbo pobūdis:

  • Periodinė pastato ir jo sistemų vizualinė apžiūra;
  • Smulkių inžinerinių sistemų gedimų šalinimas;
  • Pagalba ruošiantis konferencijoms, renginiams (stalų, kėdžių, kilnojamų ekranų, kraustymaisi ir kt.);
  • Smulkių statybinių, staliaus darbų atlikimas (spynų remontas, vartų, durų reguliavimas ir kt.);
  • Operatyvinių žurnalų pildymas;
  • Medžiagų, reikalingų įrenginių priežiūrai ir smulkiam remontui, komplektacija, užsakymas ir pristatymas į objektą;
  • Kita pagalba techninio aptarnavimo padalinio darbuotojams.

Reikalavimai:

  • Ne mažiau kaip 2 metų patirtis panašioje pozicijoje;
  • Elektrosaugos pažymėjimas (PK ar aukštesnis);
  • ŠVOK sistemų ir automatikos išmanymas;
  • Patirtis automatikos srityje, darbas su pastatų valdymo sistema (PVS) - privalumas;
  • Rusų, anglų kalbų mokėjimas - privalumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • MS Office įgūdžiai (Word, Excel, Outlook);
  • Noras tobulėti, savarankiškumas, iniciatyvumas, darbštumas.

Mes siūlome:

  • Galimybę dalyvauti išoriniuose ir vidiniuose mokymuose;
  • Visas darbui reikalingas priemones (darbo aprangą, įrankius, automobilį darbo užduotims atlikti, kompiuterį, mobilųjį telefoną);
  • Nuolatinį darbo grafiką nuo 7:00 val. iki 16:00 val.

Atlyginimas

Nuo 1350 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas bus aptariamas su atrinktais kandidatais atsižvelgiant į jų patirtį.

ISS įmonė buvo įkurta Danijoje 1901 m. ir šiandien turi padalinius daugiau nei 70 pasaulio šalių bei virš 500 000 darbuotojų. ISS Lietuva pradėjo veiklą 2005 m. ir išaugo iki 240 darbuotojų. ISS Lietuva teikia integruotas pastatų valdymo ir priežiūros paslaugas, tokias kaip biuro valdymas, valymas, maitinimas, techninė priežiūra, apsauga ir kt.
informacija apie UAB „ISS Lietuva“
1334 €
Vid. atlyginimas bruto
234
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 642 €
25% uždirba 642-968 €
25% uždirba 968-1625 €
25% uždirba nuo 1625 €