Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS“

Uosto darbininkas - DOKININKAS

850-1400 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS“

Darbo pobūdis

Plataus profilio krovos darbai su įvairia krovos technika (įvairių tipų krautuvai, uosto vilkikai, hidrauliniai manipuliatoriai ir kt.) bei krovinių tvirtinimo darbai.

Pamaininis darbas lauko sąlygomis.

Reikalavimai darbuotojui

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Krautuvo vairuotojo pažymėjimas (Privalumas);
Atsakingas požiūris į darbą;
Galimybė dirbti pamainomis.

Įmonė siūlo

Įdomų, atsakingą nuolatinį tobulėjimą skatinantį darbą.
Nemokamą kvalifikacijos kėlimą.
Priedus ir papildomą sveikatos draudimą.
Galimybę augti kartu su kompanija ir tapti savo srities profesionalu.

Atlyginimas

850-1400 €/mėn. į rankas

Prieš 27 metus įkurtas Klaipėdos Konteinerių Terminalas yra konteinerių krovos pradininkas Klaipėdos uoste. Šiuo metu įmonė valdo du specializuotus krovos terminalus, siūlančius itin platų paslaugų asortimentą. KKT terminalai per metus aptarnauja virš 1000 laivų ir gali perkrauti virš 6 mln. tonų įvairių krovinių. Tarp KKT klientų - didžiausios pasaulyje laivybos linijos, gabenančios konteinerius per Klaipėdos uostą.
informacija apie UAB „KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS“
2573 €
Vid. atlyginimas bruto
(69% didesnis už LT vidurkį)
251
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1895 €
25% uždirba 1895-2237 €
25% uždirba 2237-2659 €
25% uždirba nuo 2659 €