Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ovoko“

Autodalių pardavimų specialistas (Anglų k.)

900-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Ovoko“

Darbo pobūdis

Laisvai kalbi anglų kalba? Lengvai galėtum atskirti starterį nuo generatoriaus? O gal net žinai koks variklis slepiasi už M57 kodo? Tuomet kviečiame prisijungti prie sparčiai augančios RRR.lt komandos ir padėti administruoti vieną iš eBay pardavimų kanalų!

Specialistas turės:
  • Atsakinėti į klientų siunčiamas užklausas ir padėti spręsti - kilusias problemas;
  • Derėtis su tiekėjais dėl prekių kainų gavus “Best offer” pasiūlymą;
  • Užtikrinti sklandų eBay kanalo darbą ir vystymą;

Reikalavimai

  • BŪTINA išmanyti automobilio sandarą ir būti susipažinusiam su auto dalimis;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingumas ir atkaklumas siekiant įgyvendinti užsibrėžtus tikslus;
  • Geri darbų organizavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Iniciatyvumas bei idėjų siūlymas - sveikintinas ir - skatintinas!

Mes jums siūlome

  • Modernų ofisą su atskiromis darbo vietomis komandoms bei daug tylių erdvių specifinėms užduotims;
  • Aukščiausio lygio technologinius įrankius;
  • Lankstų darbo grafiką ir galimybę dirbti iš namų;
  • Asmeninės motyvacijos ir tobulėjimo sistemą (literatūra, kursai, seminarai, sertifikatai, komandiruotės ir pan.);
  • Nuostabią komandą, su kuria greitai susipažinsi komandos formavimo užsiėmimuose;
_ Atsipalaidavimo „kampelį“ su „Xbox“, VR, ar vertinga knyga bei šaldytuvu, pilnu skanėstų;
  • Privačią sporto salę ofiso pataplpose bei sporto klubo abonementą;
  • Darbo telefonas;

Atlyginimas

900-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Ovoko“

UAB „Ovoko“

RRR.LT / Ovoko - tai ne vienerius metus rinkoje sėkmingai veikianti ir savo sektoriuje lyderiaujanti įmonė, kuri vienija daugiau nei 558 pardavėjų. Naudotų autodalių prekybą žingsnis po žingsnio keliame į internetinę erdvę – taip kardinaliai keisdami rinką ir didindami vartotojų ratą.
Manai, kad savo idėjomis, patirtimi ir kompetencijomis gali prisidėti prie šio Start-Up‘o augimo – kviečiame prisijungti.
informacija apie UAB „Ovoko“
3058 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1880 €
25% uždirba 1880-3024 €
25% uždirba 3024-4214 €
25% uždirba nuo 4214 €