Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Imlitex Service Center''
More about company »

Užsakymų specialistas (-ė)/ Būtina lenkų kalba

Kaunas - UAB ''Imlitex Service Center''

Darbo pobūdis

  • Organizuosite priskirtos prekių grupės užsakymo įvykdymo procesą: tiekimą, įsigijimą, pristatymą;
  • Prižiūrėsite prekių judėjimą: sandėlio likučius, papildymą, grąžinimą, perkėlimą;
  • Ruošite ir administruosite su tiesioginėmis atsakomybėmis susijusius dokumentus: sutartis, aktus, sąskaitas, sertifikatus, etiketes, eksporto dokumentaciją;
  • Bendradarbiausite su kitais įmonės padaliniais: derinsite sąlygas, kainas, terminus, kitą aktualią informaciją;
  • Atliksite duomenų suvedimą į programą Navision sistemoje, kursite naujų klientų korteles;
  • Atstovausite įmonę komunikacijoje su klientais dėl užsakymo įvykdymo;
  • Užtikrinsite, kad Jūsų organizuojamo užsakymo procesas atitiktų įmonės standartą ir klientų poreikius.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Sėkminga panašaus darbo patirtis;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • LENKŲ/Rusų/Anglų kalbos žinios ne žemesniu nei B2 lygiu;
  • Gebėjimas sekti savo veiklos duomenis ir dirbti efektyviai;
  • Atitikimas šiam asmeninių savybių aprašymui: atsakingas, organizuotas, sumanus.

Privalumai: darbo patirtis žaliavų srityje, darbo patirtis su programa Navision.

Mes jums siūlome

  • Darbo rinkos tendencijas atitinkantį atlygį ir motyvacinius priedus;
  • Papildomų naudų paketą, pritaikytą pagal Jūsų poreikius;
  • Darbo vietą patikimoje ir stabilioje kompanijoje adresu Europos pr. 124, Kaunas;
  • Malonią darbo aplinką, visas darbui atlikti reikalingas priemones;
  • Absoliučiai visas karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

IMLITEX SERVICE CENTER (toliau - IMLITEX SC) yra įmonių grupei IMLITEX HOLDINGS priklausanti bendrovė, įkurta siekiant pagerinti pagrindinę žaliavų prekybos veiklą aptarnaujančius procesus.

IMLITEX SC veikla orientuota į vidinių įmonių aptarnavimą, teikiant apskaitos, finansų, žmonių išteklių, teisės, pirkimų, IT, logistikos, sandėliavimo, kokybės, užsakymų valdymo ir konsultavimo paslaugas.

Toks aptarnaujančių procesų koncentravimo modelis atitinka geriausias pasaulyje žinomas ir taikomas praktikas.

IMLITEX HOLDINGS yra daugiau nei 20 metų veiklos patirtį turinti įmonių grupė, kuri specializuotomis žaliavomis aprūpina maisto, tekstilės, chemijos ir žemės ūkio pramonės įmones. Įmonių grupėje dirba apie 500 darbuotojų, o verslo santykiai vystomi daugiau nei 70 pasaulio šalių.

www.imlitex.com