Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Užsakymų surinkėjas (-a)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Mūsų klientė - didžiausia pasaulio įmonė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui, ieško naujų komandos narių, kurių atsakomybės būtų:
  • Produktų komplektavimo darbai;
  • Produktų komplektavimo registracija;
  • Neatitiktinių produktų ar procesų identifikavimas, registracija;
  • Periodiniai sandėlio apskaitos ir/ar inventorizacijos darbai.

Darbo vieta: Graičiūno g. (DARBUOTOJAI YRA VEŽIOJAMI Į/IŠ DARBO NEMOKAMAI)
Darbo laikas: I-V 8:00-17:00 val.

Reikalavimai:

  • Kruopštumas, atsakingumas, atidumas;
  • Sugebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką;
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes;
  • Nemokamai vežiojami į/iš darbo.

UAB "HEADEX"

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +37062613739.