Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KURYBA“
More about company »

Užsakymų valdymo vadybininkas

Nuo 500 Eur
Kaunas - UAB „KURYBA“

Darbo pobūdis

Sąskaitų-faktūrų išrašymas;
Sąskaitų pajamavimas;
Užsakymų iš vadybininkų priėmimas bei apdorojimas;
Internetinių užsakymų vykdymas;
Užsakymų priėmimas telefonu bei el. paštu;
Siuntos duomenų suvedimas į siuntų pristatymo tarnybų sistemas;
Transporto važtaraščių (iVAZ) pateikimas VMI.

Reikalavimai

Atsakingumas, kruopštumas ir atidumas detalėms; Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
PRIVALUMAI:
Buhalterijos, finansų ar ekonomikos išsilavinimas;
Darbo patirtis su apskaitos programa RIVILĖ.

Mes jums siūlome

Įdomu ir dinamišką darbą, kuris jums dar negreitai atsibos;
Nedidelį bet tik išbandymo laikotarpiui skirtą atlyginimą, kuris turės priverstinę tendenciją augti, kai jūsų rankose darbas degs;
Galimybę pažinti darbo su profesionalia kosmetika užkulisius;
Darbą su vadovu, kuris geba išklausyti jūsų pasiūlymus bei prašymus;
Kolektyvą įvertinsite patys :)).

P.S. Šio darbo buvęs darbuotojas nemetė ir nebuvo išvarytas - jis buvo tiesiog paaukštintas.....

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB KURYBA prekiauja profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis ir garsiausiais pasaulyje prekiniais ženklais. Prekybos salonai "Grožio Profesionalams " Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
Informacija apie UAB „KURYBA“
1142 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 975 €
25% uždirba 975-1195 €
25% uždirba 1195-1334 €
25% uždirba nuo 1334 €
Vadovas: Marius Darulis