No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Gridin's Group LT“

Užsienio mokesčių apskaitos buhalterė (-is)

Nuo 2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Gridin's Group LT“

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų, dirbančių užsenyje, darbo u-mokesčio mokesčių skaičiavimas ir deklaravimas užsienio šalyse;
  • Bendravimas su užsienio šalių buhalterijomis ir konsultantais mokestiniais klausimais;
  • Kitos užduotys, suijusios su įmonės buhalterine apskaita ir finansais užsenyje;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas finansų/buhalterijos srityse;
  • Darbo patirtis buhalterio (-ės) pareigose, skaičiuojant darbo užmokestį (privalumas);
  • Atidumas detalėms, loginis mąstymas, sugebėjimas valdyti, kaupti, sisteminti ir apibendrinti informaciją;
  • Puikūs Excel programos įgūdžiai;
  • Anglų kalbos žinios - būtina, rusų kalbos žinios - susikalbėti.
Mes siūlome:
  • Atsakingą ir įdomų darbą stabilioje įmonėje;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Atlyginimas nuo 2100 (*neatskaičius mokesčių, aptariamas pokalbio metu, priklausomai nuo kompetencijos ir darbo patirties)

Atlyginimas

Nuo 2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Gridins Group LT užsiima laivų statyba, laivų remontu, metalo konstrukcijų gamyba ir kitais projektais Lietuvoje ir įvairiose užsienio šalyse (Suomija, Norvegija, Švedija, Vokietija, Olandija, Didžioji Britanija, Ispanija, Prancūzija).
informacija apie UAB „Gridin's Group LT“
2456 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
501
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1315 €
25% uždirba 1315-1881 €
25% uždirba 1881-3015 €
25% uždirba nuo 3015 €