Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AMES kalbų akademija"
More about company »

Užsienio programų vadybininkas

Nuo 800 Eur
Vilnius - UAB "AMES kalbų akademija"

Darbo pobūdis

Užsienio programų GURU!

Gal tai Tu? Naujas AMES komandos narys?

AMES komanda plečiasi ir mes ieškome komandos nario – užsienio programų vadybininko, kuris orientuotas tiek į savo vidinį augimą, tiek į įmonės rezultatus.
Jeigu jauti, kad širdis linksta padėti kitiems keliauti į naują etapą užsienio mokyklose ar universitetuose, o protas geba argumentuoti kodėl to reikia, tai žinutė Tau!

Kviečiame prisijungti ir pasinaudoti neeiline galimybe patekti į aplinką, kurioje patariame, padedame jauniems žmonėms pažinti, patirti, mokytis Europje ir JAV!
  • Tu bendrausi aktyviai su klientais, dalinsiesi savo patirtimi, užtikrinsi užduočių įgyendinimą.
  • Administruosi, būsi atsakingas už klientų užsakymų dokumentų parengimą
Trumpai tariant, užsienio programų planavimas, organizavimas, skatinimas, pardavimas.

Reikalavimai

  • Geros anglų kalbos žinios
  • Aukštasis išsilavinimas įgytas užsienyje
  • Patirtis užsienio studijų programų pardavimų srityje
  • Gebėjimas išklausyti, patarti, profesionaliai reprezentuoti kompanijos paslaugas bei analizuoti klientų poreikius.

Mes jums siūlome

  • Vertingą patirtį dirbant su užsienio projektais
  • Kūrybišką ir jaukią atmosferą Vilniaus centre.

Tavo aprašymo lauksime el. paštu iki kovo mėn. 25 d.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičius mokesčius

Esame pirmoji kalbų mokykla Lietuvoje. VšĮ „American English School“ įkurta 1992 m., UAB „AMES kalbų akademija“ – 1997 m. Esame nepriklausomi užsienio studijų ekspertai bei profesionaliai ir itin atsakingai mokome anglų ir kitų kalbų suaugusius, studentus, moksleivius ir vaikus. Turime filialų visoje Lietuvoje. Juose dirba patyrę, kvalifikuoti dėstytojai.
Informacija apie UAB "AMES kalbų akademija"
10
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Renata Sabonienė