Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“
More about company »

Vadovas (-ė) (globos namai)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Birštonas, Alytus - UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“

Darbo pobūdis

  • Organizuoti pavaldžių darbuotojų darbą;
  • Bendrauti su klientais, kurie nori artimuosius apgyvendinti globos namuose;
  • Organizuoti kasdienius ūkinius darbus;
  • Būti atsakingam už įmonės finansinius ir ūkinius rodiklius;
  • Didinti teikiamų paslaugų žinomumą ir prieinamumą.

Reikalavimai

  • Organizuotumas, atjauta, savarankiškumas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir kūrybingą darbą;
  • Naują įmonės automobilį.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras" klientė - įmonė, teikianti ilgalaikės ir trumpalaikės globos ir slaugos paslaugas Kauno regione.