Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kautra"
More about company »

Vadovas eksploatacijai

1000 Eur
Vilnius - UAB "Kautra"

Darbo pobūdis

  • Filialo visų transporto priemonių techninis eksploatavimas ir tinkamo techninio stovio užtikrinimas;
  • Autobusų serviso komandos formavimas;
  • Strateginis remonto, aptarnavimo bei TA planavimas kartu su serviso vadovu;
  • Transporto priemonių techninių rodiklių, patikrų ir kitų parametrų sisteminimas;
  • Atliekamų serviso darbų monitoringas;
  • Derybos su tiekėjais, tiekimo kainų peržiūra;
  • Nutolusių autobusų būklės priežiūra;
  • Dispečerių darbo užduočių formavimas ir rezultatų monitoringas.

Reikalavimai

  • Inžinerinis išsilavinimas;
  • Žmogiškųjų resursų valdymo minimali patirtis;
  • Komunikabilumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Atidumas, kruopštumas, iniciatyvumas;
  • Greita orientacija bei laiko planavimo įgūdžiai
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Socialines garantijas;
  • Draugišką darbo aplinką;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Galimybę realizuoti save.

Atlyginimas

1000 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB „Kautra“ yra viena didžiausių Lietuvos keleivių vežėjų. Įmonė veža keleivius 161 maršrutu Lietuvoje ir užsienyje. Per metus pervežame apie 4,5 milijonus keleivių. Šiuo metu eksploatuojame 184 autobusus ir mikroautobusus, kuriuos kasmet keičiame naujesniais ir modernesniais. Įmonėje dirba apie 750 darbuotojų.
Informacija apie UAB "Kautra"
943 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
860
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 715 €
25% uždirba 715-908 €
25% uždirba 908-1121 €
25% uždirba nuo 1121 €
Vadovas: Linas Skardžiukas