Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Precizika Metrology“
More about company »

Vadovaujantis inžinierius

Vilnius - UAB „Precizika Metrology“

Darbo pobūdis

Ką reikės daryti:
  • Kurti, plėtoti ir diegti į gamybą naujus ir patobulinamus įrenginius, laikantis nurodytų techninių, kokybės reikalavimų;
  • Organizuoti skyriaus darbą ir užtikrinti efektyvų projektų vykdymą;
  • Užtikrinti savalaikę komunikaciją su kitais skyriais

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (elektronika/automatika/mechatronika);
  • Inžinerinio darbo patirtis;
  • Programavimo žinios;
  • Geras anglų kalbos žinojimas;

Privalumai:
  • Vadovaujančio darbo patirtis;
  • Aktyvaus laisvalaikio propagavimas.

Mes jums siūlome

  • puikias darbo sąlygas;
  • konkurencingą atlyginimą;
  • galimybę nuolatos tobulėti ir mokytis.

UAB „Precizika Metrology" turi gilias beveik pusę šimtmečio siekiančias precizinių metrologinių įrenginių kūrimo, gamybos ir diegimo pramonėje tradicijas. Ji yra pasauliniu mastu pripažinta linijinių ir kampinių poslinkių matavimo sistemų , linijinių ir kampinių rastrų tiekėja.
Informacija apie UAB „Precizika Metrology“
1559 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
103
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1025 €
25% uždirba 1025-1337 €
25% uždirba 1337-1680 €
25% uždirba nuo 1680 €
Vadovas: Andrejus Šaninas