Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PROREAL"
More about company »

VADOVO ASISTENTAS (-Ė)

400–500 Eur
Vilnius - UAB "PROREAL"

Darbo pobūdis

> Vadovo dienotvarkės planavimas bei koordinavimas;
> Dokumentų rengimas, turinio derinimas su Vadovu ir trečiosiomis šalimis;
> Pagalba administruojant NT objektus;
> Ataskaitų rengimas ir pristatymas (Microsoft Excel, Word, Powerpoint programomis);
> Darbas su duomenų baze;
> Bendravimas su klientais;
> Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

> Aukštasis išsilavinimas arba paskutinių kursų studentas;
> Anglų kalbos žinios;
> Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai ir raštvedybos žinios;
> Sąžiningumas, kruopštumas, atidumas ;
> Labai geros lietuvių kalbos žinios;
> Gebėjimas valdyti situaciją, greitai pereiti nuo vienos užduoties prie kitos;
> Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
> Rusų kalbos žinios;
> Photoshop pagrindai.

Darbo laikas:
> Pilnu etatu, tik darbo dienomis;
> Darbo laikas: nuo 10.00 - 19.00 val.

Mes jums siūlome

> Tobulėjimo galimybes;
> Savo idėjų realizavimo galimybes;
> Darbo vietą Vilnaius centre;
> Jaunatvišką, draugišką kolektyvą;
> Mokymus skatinančius asmeninį ir profesinį tobulėjimą;
> Stabilų užmokestį ir visas socialines garantijas.

Atlyginimas

400–500 Eur atskaičiavus mokesčius

Rezultatai:
Vienas Proreal brokeris apgyvendina 200 šeimų per metus;
10 164 unikalūs NT objektai, kurie yra mūsų aplankyti, nufotografuoti ir pastoviai aptarnaujami;
58 406 klientai mūsų duomenų bazėje, kurie ieško nekilnojamojo turto Vilniuje;

Nekilnojamojo turto konsultanto darbas visuomenėje yra laikomas vienu geriausiai apmokamų ir vienu patraukliausių darbų Lietuvoje:
  • jokio oficialaus darbo laiko,
  • trumpi susitikimai su pirkėjais,
  • stambūs sandoriai ir dideli komisiniai.

www.proreal.lt/lt/karjera-1