Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Saulės kopos“
More about company »

Vadovo asistentas (-ė)

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Saulės kopos“

Darbo pobūdis

UAB "Saulės kopos", vykdančios daugiabučių gyvenamųjų namų statybą ir administravimą, vadovui reikalingas asistentas (-ė), kuriam (-iai) būtų pavestos šios užduotys:
Daugiabučių gyvenamųjų namų administravimo procesų vykdymas ir valdymas,
Dokumentų rengimas, administravimas, informacijos rinkimas, sisteminimas, apskaitinė analizė,
Sąskaitų išrašymas,
Garantinių statybos, remonto darbų organizavimas, kokybės priežiūra, procesų, technologijų ir terminų kontrolė;
Darbų eigos ir kt. ataskaitų rengimas;
Pagalba vadovui ir komandai.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė));
Organizuotumas, gebėjimas atlikti daug užduočių vienu metu ir valdyti didelį informacijos kiekį,
Analitinis mąstymas, apskaitos pagrindų išmanymas (gebėjimas dirbti su buhalterine programa būtų privalumas),
Komunikabilumas, gebėjimas efektyviai komunikuoti su klientais, vadovais, kolegomis, valst. institucijų atstovais;
Suvokimas apie statybos, remonto darbų specifiką, ūkiškumas;
Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (MS Office), gebėjimas dirbti su projektavimo sistema AutoCAD būtų privalumas;
Geri anglų kalbos įgūdžiai;
Raštvedybos taisyklių išmanymas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, nuosavas automobilis;
Pageidaujamos asmeninės savybės: atsakingumas, atidumas detalėms, greita reakcija, iniciatyvumas;
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą, įdomų ir kupiną iššūkių darbą;
Lankstų darbo grafiką, galimybę dirbti ne visą darbo dieną;
Karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas
Bandomuoju laikotarpiu numatomas 750 Eur atlyginimas, atskaičius mokesčius.

UAB "Saulės kopos" - Nekilnojamojo turto projektų vystymo bendrovė Lietuvoje.

Šiuo metu vykdomi projektai: A klasės daugiabučių namų komplekso „Birželio namai“ statybos Vilniuje (Naujamiestyje). Daugiau apie projektą
Informacija apie UAB „Saulės kopos“
1402 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Andrėja Kenstavičiūtė