Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Simplika"
More about company »

VADOVO (-ĖS) ASISTENTAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Simplika"

DARBO POBŪDIS:

  • Bendravimas su įmonės klientais (komunikacijos organizavimas ir valdymas);
  • Įmonės vidaus dokumentų rengimas ir personalo valdymas;
  • Teisės aktų analizė ir vadovo (-ės) konsultacijos;
  • Įmonės projektų aprašymų rengimas ir koordinavimas.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis panašioje srityje;
  • Kruopštumas, organizuotumas ir puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas rengti ir valdyti dokumentus;
  • Savarankiškumas, lojalumas;
  • Puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Atsakingą ir savarankišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę mokytis iš savo srities specialistų;
  • Puikią vietą mokytis, augti ir ugdyti savo gebėjimus.

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų klientė - tarptautinė kompanija ieško žmogaus, kuris būtų motyvuotas „nueiti papildomą mylią“ tam, kad kartu su darbdaviu pasiektų įmonės užsibrėžtų tikslų.