Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Alteus"
More about company »

Vadybininkas arba koordinatorius, atsižvelgiant į turimas kompetencijas.

Vilnius - UAB "Alteus"

Darbo pobūdis

KVEPIANTIS DARBAS
„Crème de la Crème“ ieško veržlaus komandos nario pardavimų vadybai.

Reikalavimai

Iš tavęs tikimės:
  • gebėjimo analitiškai mąstyti, gerai skaičiuoti, išmanyti „Excel“;
  • preciziškumo ir greitos orientacijos;
  • sklandaus minčių dėstymo raštu ir žodžiu. Lietuviškai ir angliškai. Prancūzų ir kitos kalbos – didelis pranašumas;
  • patirties mažmeninės prekybos vadybos srityje;
  • dėmesio estetikai, stiliui, madai;
  • mokėjimo vairuoti;
  • noro augti kartu su įmone.

Rašyk mums skirtą elektroninį laišką su prierašu „vadyba“ ir 2 prisegtais atskirais dokumentais – gyvenimo aprašymu su nuotrauka ir mums skirtu motyvaciniu laišku su nuotrauka.

Mes jums siūlome

  • darbą perspektyvioje ir augančioje kompanijoje;
  • draugišką kolektyvą;
  • konkurencingą darbo užmokestį, atitinkantį darbuotojo kvalifikaciją ir kompetenciją.

„Crème de la Crème“ yra kultinis tinklas, kurį sudaro jau aštuonios aukštosios parfumerijos parduotuvės didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, taip pat Estijos sostinėje Taline.
Mes siūlome retus ir rafinuotus kvapus, rinktinius makiažo prekių ženklus ir pažangiausias veido, kūno ir plaukų priežiūros priemones.
„Crème de la Crème“ reguliariai atnaujina savo asortimentą patraukliausiais prekių ženklais iš grožio pasaulio sostinių.
„Crème de la Crème“ interjero dizainas pristatomas populiariausiuose pasaulio leidiniuose, o mūsų inovatyvus ir konceptualus požiūris į grožį gerai žinomas ir už gimtosios šalies ribų.
Informacija apie UAB "Alteus"
1443 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Andrejus Remiševskis