Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Credo Partners“

Vadybininkas (darbas su esamais klientais)

Kaunas - UAB „Credo Partners“

Darbo pobūdis

  • būsi atsakingas už pardavimus esamiems mobilaus operatoriaus klientams telefonu;
  • dirbsi su informacinėmis duomenų bazėmis, rengsi sutartis;
  • spręsi klientams iškilusias problemas ir aktyviai reaguosi į klientų poreikius.

Reikalavimai darbuotojui

  • turi sėkmingos patirties pardavimuose ne mažiau, kaip 3 mėn. (pardavimai telefonu – privalumas);
  • gali stabiliai dirbti 0,75 arba 1 etatu;
  • turi nepriekaištingus bendravimo įgūdžius žodžiu ir raštu (gebi sklandžiai dėstyti mintis);
  • puikiai dirbi kompiuteriu (MS Office: Word, Excel, Outlook, Internet Explorer ir kt.);
  • gebi kontroliuoti pokalbį, greitai priimi sprendimus.

Privalumas:
  • telekomunikacijos srities žinios.

  • motyvuojantį ir nuo darbo rezultatų didėjantį atlyginimą (bandomojo laikotarpio trukmė – 1 mėn.);
  • vertingą klientų aptarnavimo darbo patirtį su vienu iš lyderiaujančių kontaktų centrų rinkoje;
  • intensyvų mokymo ir koučinimo ciklą;
  • galimybę derinti studijas ir darbą;
  • jaunatvišką ir profesionalų kolektyvą.

Jeigu manote, kad turite reikiamą patirtį ir savybes puikiai susitvarkyti su aukščiau išvardintais pozicijos uždaviniais – kandidatuokite!
Sužinok daugiau, kodėl verta prisijungti prie mūsų komandos:

„Credo Partners“ nuo 2007 m. sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama klientų lūkesčius. Klientas – mūsų prioritetas, todėl kartu su profesionalia ir entuziastinga vadovų ir vadybininkų komanda kiekviename procese siekiame prisidėti prie kliento sėkmės ir gerų veiklos rezultatų. Mūsų nuolatiniai klientai – telekomunikacijų, finansų, pardavimo ir kitų verslo sektorių lyderiai tai patvirtina ilgalaike ir lojalia partneryste. „Credo Partners“ dirba su naujausiais vadybiniais ir telefonijos sprendimais, kurie atveria galimybes koncentruotis ne į procesą, o į rezultatą.

Sekite naujienas apie mus:
informacija apie UAB „Credo Partners“
1403 €
Vid. atlyginimas bruto
194
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 792 €
25% uždirba 792-1209 €
25% uždirba 1209-1404 €
25% uždirba nuo 1404 €